FANDOM


Urszula Mostowiak
Ul.png
Płeć Kobieta
Urodziny 1996
Rodzina Bronisław Jakubczyk (ojciec)
Nienazwana Jakubczykowa (matka)
Hanna Mostowiak (matka adopcyjna)
Marek Mostowiak (ojciec adopcyjny)
Natalia Mostowiak (przybrana siostra)
Mateusz Mostowiak (przybrany brat)
Zawód Uczennica liceum
Poza sceną
Aktor Iga Krefft

Urszula Mostowiak Wcześniej Jakubczyk to fikcyjna postać, bohaterka serialu M jak miłość.

Biografia Edytuj

Ula jest biologiczną córką Bronisława Jakubczyka. Trafiła do domu dziecka z powodu jego alkoholizmu. Ula jest adoptowaną córką Hanki i Marka Mostowiaków. Mateusz Mostowiak i Natalia są jej przybranym rodzeństwem

Osobowość Edytuj

Ula jest bardzo odważną i pomysłową osobą. Nigdy nie boi się wyznać swoich uczuć.

Historia Edytuj

Dziewczyna trafiła do domu dziecka z powodu alkoholizmu ojca. Została tam przyjaciółką Natalii, która została zaadaptowana przez Mostowiaków. Niedługo potem Hanka i Marek zdecydowali się także adoptować Ulę.

Fabuła Edytuj

Ula przeżywa swój nastoletni wiek i pierwsze miłości w Grabinie. Po śmierci Hanki opiekowała się nią Anna. Uczęszczała do liceum ogólnokształcącego. Ula była w związku z kolegą z lat szkolnych Bartkiem, lecz związek nie przetrwał długo, ponieważ chłopak musiał przeprowadzić się z matką do innego miasta. W Grabinie również poznała Franka Zarzyckiego, który kochał Natalkę. Dziewczyna z tego powodu pokłóciła się z nią i wyjechała do Londynu. Nadal utrzymuje z rodziną kontakt.

Filmy Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki