Fandom

M jak miłość Wiki

Tomasz Grabowski

382strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij
Tomasz Grabowski
Tomasz Grabowski.png
Płeć Mężczyzna
Zawód Adwokat
Poza sceną
Pierwszy odcinek Odcinek 974
Ostatni odcinek Odcinek 999
Aktor Sławomir Grzymkowski

Tomasz Grabowski to fikcyjna postać, bohater serialu M jak miłość.

Fabuła Edytuj

Tomasza Grabowskiego widzowie poznają w odcinku 974, ale nie dowiadują się kim on jest. Sprawdza on w internecie informacje na temat Grabiny.

W 978 odcinku okazało się, że Grabowski jest adwokatem, którego wynajęła Jane Bufford. Miał on pomóc młodej dziewczynie w dochodzeniu swoich praw do majątku Mostowiaków. Dzięki Grabowskiemu Jane wygrała proces w sądzie. Zgodnie z wyrokiem Mostowiakowie musieli zapłacić jej 300 tysięcy złotych.

Wkrótce jednak został odnaleziony testament, według którego cały majątek Mostowiaków należy do Barbary. Oznaczało to, że Jane w ogóle nie należą się pieniądze ze spadku. Ostatecznie wyrok sądu został unieważniony.

Grabowski po raz ostatni pojawia się w odcinku 999. Informuje on Jane, że testament Marii Mostowiak jest niepodważalny i, że nie ma w tym momencie szans na otrzymanie pieniędzy. Na koniec domaga się od dziewczyny swojego honorarium.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki