FANDOM


Ryszard Zawada
Płeć Mężczyzna
Rodzina Weronika Zawada (była żona)
Zawód Biznesmen
Poza sceną

Ryszard Zawada - postać fikcyjna, bohater serialu M jak miłość.

Opis PostaciEdytuj

Ryszard jest bogatym biznesmenem i byłym mężem Weroniki Zawady. Mieszka w Austrii, gdzie prowadzi firmę

BiografiaEdytuj

Ryszard od dawna domyślał się, że jego żona go zdradza. Chciał aby rozwód został orzeczony z winy Weroniki, dlatego odnalazł Marcina Chodakowskiego, byłego kochanka żony, którego ta sponsorowała w zamian za intymną znajomość. Chciał by ten potwierdził, że miał z Weroniką romans. Marcin odmówił, więc Ryszard przysiągł zemstę. Dowiedział się, że Marcin będzie walczył na ringu z silniejszym od siebie przeciwnikiem. Zlecił organizatorowi walki pobicie Chodakowskiego.

W momencie walki, Ryszard siedział na trybunach i cieszył się na widok cierpiącego Marcina. Nagle do budynku wpadła policja, którą dowodził stryj Marcina, Tomasz Chodakowski. Marcin trafił do szpitala.

Kilka dni po walce, Ryszarda odwiedził Grzegorz Chodakowski, ojciec Marcina oraz Tomek. Kazał mężczyźnie trzymać się z daleka od syna.

Jakiś czas później Weronika powiedziała Marcinowi, że jest już po rozwodzie z Ryszardem i zabrała mu znaczną część majątku dzięki wygranej w sądzie.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki