Fandom

M jak miłość Wiki

Rafał Lubomski

382strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij
Rafał Lubomski
Rafał Lubomski.png
Płeć Mężczyzna
Rodzina Krystyna Lubomska (żona)
Maciej Lubomski (syn)
Zawód Adwokat
Poza sceną
Aktor Jacek Poniedziałek

Rafał Lubomski - postać fikcyjna, bohater serialu M jak miłość.

Biografia Edytuj

Rafał jest byłym kochankiem Marty Mostowiak. Pracował razem z nią w sądzie jako adwokat.

Fabuła Edytuj

Rafał przed laty miał żonę Krystynę i syna Maćka. Kobieta zostawiła męża i wyjechała wraz z synem za granicę. Rafał czuł się bezradny, gdyż nie wiedział, gdzie szukać swojego dziecka.

Rafał znalazł pracę w sądzie. Tam poznał sędzię Martę Mostowiak, która była w separacji z mężem. Wdał się z nią w romans. Szczerze kochał kobietę, chociaż ta nie do końca odwzajemniała jego uczucia. Po rozwodzie z mężem, Jackiem Mileckim, Marta postanowiła związać się z Rafałem. Szybko jednak odkryła, że nadal kocha Norberta, ojca swojego syna, Łukasza

Rafał i Marta się rozstali. W międzyczasie do mężczyzny zadzwonił kolega z Australii. Powiedział on Rafałowi, że odnalazł jego żonę i syna. Rafał postanowił polecieć do Australii aby spotkać się z Maćkiem. Nie uprzedził byłej żonie o wizycie, aby ta znowu przed nim nie uciekła. Rafał spotkał się z byłą żoną i synem. Nawiązał z Maćkiem ciepłą relację. Chłopiec przyleciał z ojcem do Polski i zaprzyjaźnił się z Łukaszem, synem byłej kochanki ojca. 

Pewnego dnia Maciek i Łukasz wyjechali razem na kolonię. Na miejscu doszło do wypadku w wyniku, którego Maciek zapadł w śpiączkę. Na szczęście chłopiec wybudził się ze śpiączki i szybko wrócił do zdrowia. Rafał dostrzegł szansę na ponowne związanie się z byłą żoną. Postanowił wrócić do Krystyny. Wyjechał więc wraz z synem do Australii, gdzie obecnie mieszka.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki