FANDOM


Paweł Zduński
Paweł Zduński
Płeć Mężczyzna
Urodziny 1984
Rodzina Maria Rogowska (matka)
Krzysztof Zduński (ojciec; nie żyje)
Piotr Zduński (brat bliźniak)

Maria Zduńska (siostra; nie żyje)
Barbara Rogowska (przyrodnia siostra)
Jadwiga Zduńska (babcia)
Zenon Łagoda (dziadek; nie żyje)
Barbara Mostowiak (babcia)
Alicja Zduńska (żona)
Joanna Zduńska (była żona)

Zawód Barman, Właściciel Bistro
Poza sceną
Pierwszy odcinek Odcinek 1
Aktor Rafał Mroczek

Paweł Zduński to fikcyjna postać, bohater serialu M jak miłość.

Biografia Edytuj

Paweł jest synem Marii i Krzysztofa Zduńskich, a także bratem bliźniakiem Piotrka. Na początku pracował w pubie Oaza. Kiedy Oaza upadła Paweł i Janek Zawadzki otworzyli Bistro za Rogiem. Czasami Paweł mieszał się także do biznesu - ale praca w korporacjach była krótkotrwała. Teraz prowadzi własny biznes.

Osobowość Edytuj

Charakterystyczna dla tej postaci jest liczba związków, jakie już przebył. Jego pierwszą miłością była Magda Marszałek, z którą utrzymuje aktualnie kontakty przyjacielskie. Przypadkowo, bo na łyżwach poznał Joannę Liberadzką. Byli małżeństwem, ale Asia wróciła do swojego byłego i para się rozwiodła. Później zaczął utrzymywać kontakt z Izą Sajdak, która była jego szefową w korporacji. Aktualnie Paweł spotykał się z Alą, ale nie wiadomo czy dziewczyna wybaczy Zduńskiemu, że chciał wziąć ślub z Magdą, kiedy leżała ciężko chora w szpitalu.

Filmy Edytuj

Rozpocznij dyskusję Dyskusje o artykule Paweł Zduński

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki