FANDOM


Odcinek 999
Odcinek 999
Sezon Sezon 14
Premiera 10.09.2013
Nawigacja
Następny odcinek Odcinek:998
Następny odcinek Odcinek:1000

Odcinek 999 miał swoją premierę 10.09.2013. Jest to odcinek sezonu czternastego.

Streszczenie Edytuj

Małgosia wylatuje z Wojtkiem do Stanów, jednak ukrywa przed rodziną, że jedzie tam z Michałem. Na lotnisku przypadkowo zauważa ich Andrzej Budzyński. Zaczyna domyślać się, że tych dwoje coś łączy.

Matka Basi, Ala przychodzi do Bistro za Rogiem i oskarża Pawła o złe zamiary wobec Basi. Jest przekonana, że jego przyjażń z dziewczynką nie jest normalna.

Janka wie już, że nie ma szans na wygraną w sądzie o część majątku Mostowiaków. Nie zważając na jej postępowanie, Lucjan postanawia pomóc swojej krewnej. Prosi o pomoc Andrzeja, a ten zapewnia siostrze dziewczyny operację u profesora Kazana.

Janka musi opuścić schronisko młodzieżowe, gdyż skończyły jej się pieniędze na opłatę noclegu. Lucjan zaprasza dziewczynę do swojego domu. Janka nie ma pieniędzy na bilet atobusowy, dlatego prosi kierowcę TIR-a o podwiezienie. W drodze do Grabiny, mężczyzna na nią napada.

Zwiastun Edytuj

M jak Miłość - odc. 999 - wtorek 10 września o 2000:24

M jak Miłość - odc. 999 - wtorek 10 września o 20.40 w TVP2

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki