FANDOM


Odcinek 997
Odcinek 997
Sezon Sezon 14
Premiera 03.09.2013
Nawigacja
Następny odcinek Odcinek:996
Następny odcinek Odcinek:998

Odcinek 997 miał swoją premierę 03.09.2013. Jest to odcinek sezonu czternastego.

Streszczenie Edytuj

Barbara i Lucjan pogodzili się z tym, że będą musieli sprzedać swój dom aby spłacić Jankę. Szykują się do przeprowadzki do małego pokoju z kuchnią, a jednocześnie wspominają całe swoje życie w Grabinie. Wkrótce, pod nieobecność Barbary, Lucjana odwiedza Janka. Pokazuje mu zdjęcia powojenne swojej babci i opowiada o swojej chorej siostrze. Ich spotkanie przerywa wcześniejszy powrót do domu Barbary, która wyrzuca Jankę za drzwi.

Marek, Marta, Małgosia i Andrzej spotykają się w Warszawie i opracowują nowy plan ratowania domu w Grabinie. Budzyński chce wziąć kredyt, który cała rodzina będzie spłacała wspólnie. Marek nie może się zdecydować, z którą kobiet powinien się spotykać, z Anną czy z Ewą. Andrzej radzi mu, by korzystał z życia i spotykał się z dwoma kobietami naraz. 

Tymczasem Mirka poznaje nowego sąsiada Kingi, który szybko wpada jej w oko.

Wieczorem do domu Mostowiaków wpada Kisiel. Informuje, że znalazł w starych dokumentach testament Marii Mostowiak, matki Lucjana. Seniorzy przeżywają wielki szok. Okazuje się, że dom i cały majątek należy prawie do Barbary. Oznacza to, że Janka nie ma do niego żadnych praw. Mostowiakowi dzwonią do Marty i informują ją o odnalezionym testamencie. 

Zwiastun Edytuj

M jak Miłość - odc. 997 - wtorek 3 września, 20

M jak Miłość - odc. 997 - wtorek 3 września, 20.40 w TVP2