FANDOM


Odcinek 919 odcinku M jak miłość, reżyserem odcinka jest Jarosław Sypniewski. Jest to odcinek dwunastego sezonu.

OpisEdytuj

Marek zauważa że Kasia zrobiła kanapki, domyśla się że to zrobił Robert, nagle przychodzi Lucjan który mówi że dzisiaj są Walentynki. Paweł przychodzi do Sylwii gdzie prosi go aby porozmawiał z Jankiem, gdyż jest przygnębiony po zamknięciu Oazy. Lucjan kupuje od Mateusza kartkę walentynkową za 5 zł gdzie daje ją Basi mówiąc że sam całą noc zrobił. Paweł prosi Janka aby z nim porozmawiał, ale Janek jest zapatrzony w telewizor, gdy Paweł mu mówi żeby się wziął do roboty to Janek wychodzi oburzony.

Basia prosi Marka aby porozmawiał z Ulą, gdyż za 3 dni wyjeżdżają z Natalką do Uli. Marek informuje że w tajemnicy przed Ulką spotka się z psychologiem. Paweł pokazuje Jankowi zdjęcia i restauracje Warszawskie, które by mogli prowadzić. Kasia zauważa w samochodzie kosz ze słodyczami, to drugi prezent od Roberta, Kasia jest zdziwiona gdyż Marek ma w samochodzie alarm. Marek mówi że w policji tak już mają (pewnie Marek dał Robertowi kluczyki do domu i do samochodu).

Mirka jest przygnębiona gdyż dostała na Walentynki tylko lampę, nagle do Gabro przychodzi Kuba. Marek rozmawia z Anną o Uli, Gruszyńska mówi mu że te kłopoty są też przez niego. Kuba mówi Irkowi i Mirce o problemach Olgi, także pyta się Mirki czy jeszcze pracuje. Mirka mu mówi że nie pracuje a on się zgodził przed wyjazdem. Anna mówi Markowi że Uli nikt nie pomoże, ani Kasia, ani rodzice, gdy wspomina o śp Hance to Marek jest oburzony i chce wyjść, Gruszyńska go przeprasza i prosi go aby został. Mirka zgodzi się aby Kuba pracował pod warunkiem że zrobi z Irkiem kolację walentynkową oraz kupi jej prezent. Gruszyńska informuje Marka że przyjedzie do Grabiny i porozmawia z Ulką, jeszcze dzisiaj.

Basia informuje Lucjana aby przygotował jedzenie, gdyż wychodzi do Kisielowej, także postanawia porozmawiać z Księdzem aby pogadał z Ulą. Paweł mówi Joannie że musi pomóc Jankowi w tej trudnej sprawie, kariera zawodowa musi poczekać, ale Zduńska po oczach ma ogień. Paweł gasi ogień mówiąc że zaprasza Joannę na randkę z widokiem na Warszawę. Lucjan prosi Ulę aby zrobiła jedzenie, ale dziewczyna nic nie rozumie i wychodzi, ale później wraca gdzie mówi Lucjanowi co ma zrobić.

Kuba i Irek myślą co kupić Mirce, postanawiają kupić Chomika ale problem jest taki że jakiej jest płci? gdy Basia wchodzi do domu to widzi Lucjana ubranego w garnitur, gdzie mówi jej że zrobił Walentynkową kolację - Jajka na koszulkach. Robert zaprasza Kasię do swojego mieszkania, gdzie spędzają namiętny wieczór. Do domu wchodzi Marek gdzie informuje rodziców że przyjedzie Anna by porozmawiać z Ulką, naglę przychodzi Mateusz który informuje że jego kartki sprzedawały się jak ciepłe bułeczki, Lucjan mówi Basi że też zrobił dla niej kartkę, ale Mateusz jest zły na dziadka. Tymczasem Kasia daje Robertowi kosza mówiąc żeby znalazł prawdziwą dziewczynę.

Gdy Paweł czeka na żonę, nagle dzwoni telefon, to Sylwia która informuje Pawła że Janek dostał zawału, Uciekł chomik, Kuba i Irek go szukają, przychodzi Mirka która czuje dym, okazuje się że kolacja się spaliła, myśli że pracownicy dali do domu szczura. Paweł dociera do domu Sylwii, gdzie zaczyna Janka reanimować, przyjeżdża pogotowie które zabiera Janka do szpitala, Paweł dzwoni do Joanny mówiąc że ma problemy z szefem, Zduńska jest zła, gdzie rozłącza się.

Okazuje się że Ula nie wpuściła nawet Księdza, do domu przychodzi Gruszyńska. Mirka informuje pracowników że jeśli chomik wejdzie do jej łóżka to..., gdy Irek zauważa chomika to tłucze prezent Mirki - lampę (ciekawe jak Mirka zareaguje gniewem).

Basia mówi Markowi że Anna może zniszczyć znowu ich rodzinę (Basia wciąż jest zła że Gruszyńska jest odpowiedzialna za śmierć Hanki), nagle przychodzi Ula która informuje że jedzie do Warszawy, lekarz informuje Pawła i Sylwię że Janek będzie musiał zmienić tryb życia, Lucjan pociesza Basie mówiąc że wszystko zrobili w mocy aby pomóc Uli. Joanna dzwoni do Jana, gdzie prosi go aby się spotkali (o, czyżby się szykował R jak Romans, cdn...).

CiekawostkiEdytuj

  • Akcja tego odcinka toczy się 14 lutego 2012 r.

ObsadaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki