FANDOM


Odcinek 862
Odcinek 862
Sezon Sezon 12
Premiera 07.11.2011
Nawigacja
Następny odcinek Odcinek:861
Następny odcinek Odcinek:863

Odcinek 862 serialu M jak miłość, reżyserem jest Jarosław Sypniewski, jest to ostatni odcinek w którym się pojawia Hanna Mostowiak. Jest to odcinek dwunastego sezonu.

OpisEdytuj

Hanka i Anna jadą samochodem do Grabiny, Gruszyńska dziękuje siostrze że uratowała ją przed szwagrem, Hanka postanawia jechać razem z siostrą na kawę do stacji paliw. Basia jest zła że Hanka szybko pojechała w nocy by pomóc siostrze, Lucjan mówi że popłakał się cały rok trząc chrzan, Basia mu mówi żeby tak nie mówił (to przynosi pecha). Marta jest zła na Henia że chodzi w złym ubraniu.

Mateusz sprawdza w komputerze Marka buty które o nie marzył, Marek mówi żeby kupił je swoimi pieniędzmi, ale Mateusz mówi tacie że był by frajerem kupując z własnych pieniędzy buty. Hanka i Anna są na stacji paliw, do Hanki dzwoni Marek który się pyta gdzie są, Hanka kłamie mężowi mówiąc że są w trasie. Mateusz idzie do domu Kasi, gdzie się denerwuje że chodzi w złych butach.

Hanka i Anna są w galerii handlowej, gdzie Hanka kupuje zajączki pistolet dla Mateuszka oraz buty które prosił, gdy próbują pistoletu, nagle Hanka obsikuje mężczyznę, gdy go przeprasza mężczyzna chce się umówić na kawę, ale Hanka mówi siostrze że na kawę umawia się tylko z mężem. Tymczasem Andrzej dowiaduje się od Adama że musi jechać po świętach do filii kancelarii w Niemczech, co psuje to jego plany (chciał jechać z Martą i dziećmi na Mazury).

Mateusz kupuje u Kwaśniakowej jajka i daje jej Kasi, chce wciągnąć ją w biznes jajeczny, tymczasem Hanka z siostrą dowiadują się z Radia o wypadku który się wydarzył na drodze, w której przejeżdżały, Hanka mówi Annie że jedna chwila a ktoś ginie. Mateusz mówi Kwaśniakowej że chce u niej sprzedawać jajka, Łukasz rozmawia z Budzyńskim o mamie. Andrzej także dostał list od Agnieszki w którym pisze że może mieć prawo spotykać się z dzieckiem.

Hanka zasypia za kierownicą, Anna radzi jej żeby się zamienili, ale Hanka nie chce się zmienić miejscem, także pokazuje Gruszyńskiej krzyż w którym zginęli jej rodzice. Budzyński informuję Martę że po świętach jedzie do Berlina, Marta jest wkurzona ale Łukasz jej mówi że dla niej zrezygnował z pracy na Cyprze. Marta się godzi z Andrzejem. Mateusz informuje rodzeństwo o sprzedaniu jajek, Basia jest zła na wnuka gdzie zostają wyrzucone zdjęcia, w której Basia pokazuje zdjęcie Hanki jako dziecko.

Gdy Hanka z Anną jadą nagle Hanka zauważa dziewczynkę na szosie, gdzie zakręca w stronę kartonów, gdzie omija dziewczynkę. Po tym zdarzeniu Hanka i Anna zamieniają się miejscami gdy jadą Hanka mdleje, gdzie traci przytomność. Łukasz i Andrzej proszą Martę aby się poczęstowali babką wielkanocną. Marta się nie zgadza ale doping mężczyzn sprawia że Marta częstuje ich.

Marek odbiera telefon w którym się dowiaduje że Hance coś się stało, gdzie wyrusza do szpitala, zauważa to Mateusz który mówi wszystko dziadkom. Marek przyjeżdża do szpitala gdzie zauważa płaczącą Annę, pyta się gdzie jest moja żona przychodzi lekarz, tymczasem Lucjan i Barbara nie mogą dodzwonić się do Marka.

Do Marty przychodzi Henio z nowym garniturem, gdzie trafił w 10-tkę, gdzie również dostaje babkę, Andrzej mówi też Marcie że zgrzeszył ale opowie jej kiedyś. W nocy przyjeżdża zapłakany Marek który mówi rodzicom że Hanka nie żyje, Barbara i Lucjan zaczynają płakać. Podczas napisów końcowych zostają pokazane zdjęcia Hanki z pierwszych odcinków serialu.

CiekawostkiEdytuj

  • Akcja tego odcinka dzieje się 22 kwietnia 2011 r. (Wielki piątek) i 23 kwietnia 2011 r. (wielka sobota).
  • Śmierć Hanki spowodowała wokół internautów śmiech na ustach, gdzie w wielu stronach internetowych pod wypadkiem w kartonach pojawiło się setki komentarzy.
  • Od tego odcinka pojawia się nowa tytułowa kończąca serial.
  • Audycja zawierała lokowanie produktu: Olej Castrol

ObsadaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki