FANDOM


Odcinek 1065
Odcinek 1065
Sezon Sezon 14
Premiera 19.05.2014
Nawigacja
Następny odcinek Odcinek:1064
Następny odcinek Odcinek:1066

Odcinek 1065 miał swoją premierę 19.05.2014. Jest to odcinek sezonu czternastego.

Streszczenie Edytuj

Tomek wyznaje Agnieszce, że jest już oficjalnie po rozwodzie z Małgosią. Chodakowskiego odwiedza Michał, który proponuje aby się pogodzili dla dobra swoich dzieci, którymi będą się wspólnie opiekować. Następnie Łagoda odwiedza grób ojca w Grabinie. Na cmentarzu spotyka Barbarę, którą zaprasza na swój ślub. Mostowiakowa odmawia, tłumacząc się wiekiem swoim i męża, ale mówi, że nie ma nic przeciwko, aby na ślub pojechała Maria.

Paweł zaprasza Alę na kolację podczas, której zamierza jej się oświadczyć. Jego plany krzyżuje Basia, która ucieka z domu, aby spotkać się ze swoim biologicznym ojcem, Jurkiem. W końcu dziewczynka trafia na posterunek policji. 

Olga umawia się w bistro na randkę z nowym znajomym. Mężczyzna nie przypada do gustu Zawadzkiemu, który wyprasza go z lokalu.

Zwiastun Edytuj

M jak miłość - odc. 1065 - poniedziałek i wtorek o 2000:43

M jak miłość - odc. 1065 - poniedziałek i wtorek o 20.40 w TVP2

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki