FANDOM


Marcin Chodakowski
Marcin Chodakowski
Płeć Mężczyzna
Urodziny 6 czerwca 1987
Rodzina Grzegorz Chodakowski (ojciec)
Aleksandra Chodakowska (matka)
Aleksander Chodakowski (brat)
Tomasz Chodakowski (stryj)
Szymon Chodakowski (syn)
Katarzyna Mularczyk (niedoszła żona; nie żyje)

Maja(córka)

Przydomek Marcin
Zawód Bokser

Właściciel firmy budowlanej

Poza sceną
Pierwszy odcinek 897
Aktor Mikołaj Roznerski

}}

Marcin Chodakowski to fikcyjna postać , bohater serialu M jak miłość

StatystykiEdytuj

Marcin ma 193 cm wzrostu, waży 90 kg. W przeszłości uzależniony był od seksu o czym dowiadujemy się z odcinka 1403, z emaila napisanego od Ani.

BiografiaEdytuj

Przyjazd do PolskiEdytuj

Marcin jest synem Grzegorza i Aleksandry Chodakowskich oraz bratankiem Tomka. Mieszkał w Niemczech, gdzie jego ojciec prowadził firmę budowlaną. Wychowywał się bez matki, która wiele lat temu opuściła go i jego ojca, wyjeżdżając za granicę. Marcin należał do klubu bokserskiego. Przyjechał do Polski, gdyż wdał się w konflikt z szefem klubu. Początkowo mieszkał u swojego wujka. Zakochał się w jego koleżance, Agnieszce. Marcin zaczął należeć do klubu bokserskiego w Warszawie. Brał udział w nielegalnych walkach. Miał lekkie życie, gdyż żył na koszt bogatych kobiet w średnim wieku, z którymi się spotykał. Jedna z nich, Weronika Zawada, chciała spędzić resztę życia u jego boku. Jej mąż Ryszard, który chciał się rozwieść z Weroniką, obiecał Marcinowi pieniądze w zamian za zeznania w sądzie przeciwko Weronice. Gdy Marcin odmówił, Ryszard zapłacić mężczyźnie organizującemu nielegalne walki, za sprawienie aby Marcin nie opuścił o własnych siłach ringu. Marcin postanowił mimo wielu ostrzeżeń wziąć udział w walce. Walka została przerwana, a mocno poturbowany Marcin trafił do szpitala. 

Romans z AgnieszkąEdytuj

Wkrótce Marcin poznał Kasię Mularczyk, która się w nim szybko zakochała. Doprowadził do jej rozstania z policjantem Robertem. Marcin zamieszkał z Kasią i przyjacielem Krzyśkiem, zwanym Maczetą w wynajętym mieszkaniu. Marcin i Kasia dostali pracę w firmie Grzegorza. Wkrótce w życiu Marcin ponownie pojawiła się Weronika. Marcin odrzucił jej zaloty. Kobieta postanowiła się zemścić. Zaczęła spotykać się z ojcem Marcina. Próbowała bezskutecznie doprowadził do zniszczenia relacji Marcina z ojcem. Tymczasem Marcin dowiedział się przypadkowo, podsłuchując rozmowę Weroniki i Grzegorza, że Agnieszka wróciła do Warszawy. Spotkał się z nią i po pewnym czasie spędzili ze sobą noc. Agnieszka zapowiedziała jednak, że zgodzi się na kontynuowanie ich romansu, jeśli utrzymają go w tajemnicy przed innymi. Marcin się zgodził. W końcu Chodakowski zrozumiał, że Agnieszka tak naprawdę kocha tylko jego wujka Tomka, a jego traktuje jedynie jak maskotkę na gorszy dzień. To odkrycie sprawiło, że Marcin zbliżył się do Kasi. Spędzili razem noc i zostali parą.

Związek z KasiąEdytuj

Marcin i Kasia pracowali razem w firmie ojca Chodakowskiego. Kasia długo ubiegała się o względy Marcina i w końcu dopięła swego, została jego dziewczyną, a wkrótce narzeczoną, zaszła z nim w ciążę. Planowali razem wspólną przyszłość. Kiedy Marcin wyjechał do Niemiec w sprawach służbowych. Kasia postanowiła wybrać się na działkę, którą kupił jej ukochany.Straciła tam przytomność i trafiła do szpitala gdzie w wyniku cesarskiego cięcia urodziła syna Szymka, po tym zdarzeniu Kasia dostała silnego krwotoku i ku rozpaczy Marcina zmarła. Chłopak kompletnie się załamał na dodatek okazało się że nie jest prawnym opiekunem Szymka w związku z tym odbyła się rozprawa o przyznanie opieki nad dzieckiem Marcinowi, którą wygrał. Obecnie Marcin przygotowuje się na przyjęcie swojego synka w domu.

W życiu Marcina dużą rolę odegra pani kurator. Marcina i Izę ( kuratorkę) połączyło uczucie. Na drodze do miłości przeszkadzał im Artur - były partner kuratorki. Walczył o miłość ukochanej na marne bo ta wybrała Marcina. Stosunki Izy z Szymkiem układały się Od początku. Gdy Marcin został posadzone o zabójstwo Naomi ( dziewczyny której pomógł) Artur przekonał Izę w. Winę Marcina. Marcin z Izą. Się. Rozstali lecz Marcin dalej. Ją kochał. Po kilku. Miesiącach spotkali się w hotelu gdzie spędzili razem noc. Marcin rankiem uciekł od Izy a ona chciała się zabić. Nie udało się jej jednak zaszła w ciążę z Marcinem. Marcin nie wie że ma dziecko ponieważ Artur okłamał go iż Iza Poronila.

Filmy Edytuj