Fandom

M jak miłość Wiki

Krzysztof Holtz

382strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij
Krzysztof Holtz
Krzysztof Holtz.png
Płeć Mężczyzna
Zawód Adwokat
Poza sceną
Ostatni odcinek Odcinek 997
Aktor Grzegorz Milczarczyk

Krzysztof Holtz to postać fikcyjna, bohater serialu M jak miłość.

Fabuła Edytuj

Krzysztof Holtz, z zawodu adwokat, od ośmiu lat pracował dla bandyty, Jana Wojdasa. Na polecenie przełożonego niepokoił Andrzeja Budzyńskiego i jego rodzinę. Wcześniej dręczył również znanego chirurga, Edmunda Kazana.

Holtz pośredniczył w interesach szefa z Budzyńskim. Chcąc nakłonić adwokata do współpracy, powiedział jego żonie o tym, że ten ma nieślubnego syna. Póżniej okazało się, że Wojdasowi i Holtzowi wcale nie zależało na współpracy z Budzyńskim, tylko z jego żoną Martą, znaną sędzią. Andrzej postanowił nie ulegać więcej szantażystom. Włamał się do komputera Holtza i wykradł z niego dane, które przekazał policji.

Gdy Wojdas trafił do więzienia, Holtz nasłał na pasierba Andrzeja, Łukasza, bandytę, który miał go zabić. Na szczęście Łukasz wyszedł z bójki cało. Wojdas zmarł w więzieniu na atak serca, a Holtz uciekł za granicę. Jakiś czas póżniej zadzwonił do Budzyńskiego i poprosił go by zapomnieli o całej sprawie. Jego dalsze losy pozostają nieznane.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki