FANDOM


Janusz Kotowicz
Janusz Kotowicz
Płeć Mężczyzna
Zawód Lekarz
Poza sceną
Aktor Marek Kalita

Janusz Kotowicz to postać fikcyjna, bohater serialu M jak miłość.

Biografia Edytuj

Janusz Kotowicz był lekarzem i dobrym znajomym Marii Zduńkiej. Założył w piwnicy swojego domu przychodnię Maria-Med i chciał aby Maria została jego wspólniczką. Ta ostatecznie została tylko jego pracownicą. Janusz spotykał się ze znacznie młodszą od siebie Zuzanną, ale nic z tego nie wyszło. Później przygarnął do siebie Ewę Nowicką i jej córkę Olę. Dał jej także pracę w przychodni na etacie sprzątaczki, a później recepcjonistki. Między kobietę, a mężczyzną narodziło się uczucie. Nie doszło jednak do ślubu, gdyż w życiu Ewy pojawił się ojciec jej dziecka, Leszek Skalski.

Po wyprowadzce Ewy i jej ślubie z Leszkiem, Kotowicz zatrudnił w swojej przychodni na stanowisku recepcjonistki, Janinę Nowicką, matkę Ewy, która miała kłopoty finansowe. Po rozwodzie Ewy i Leszka, Janusz ponownie pojawił się w życiu Ewy. Wyjechał na pewien czas wraz z nią i jej córką do Londynu. Niestety nie wrócili do siebie. Ewa wróciła do Polski, a Janusz został w Londynie. Jakiś czas później sprzedał przychodnię Michałowi Łagodzie, bratu Marii.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki