FANDOM


Janusz Bielak
Płeć Mężczyzna
Rodzina Edyta Bielak (żona)
Piotr Bielak (przybrany syn)
Poza sceną

Janusz Bielak to fikcyjna postać, bohater serialu M jak miłość.

BiografiaEdytuj

Janusz jest mężem Edyty oraz przybranym ojcem Piotrka. Przez wiele lat nie był świadomy tego, że nie jest biologicznym ojcem chłopaka. Gdy prawda wyszła na jaw, postanowił odejść od rodziny. Edyta nie powiedziała synowi, dlaczego ojciec ich opuścił, więc Piotrek postanowił odszukać ojca. Janusz powiedział mu wprost, że nie będzie już jego ojcem.

Po pewnym czasie Janusz zmienił zdanie i postanowił wrócić do rodziny. Biologiczny ojciec Piotrka, Andrzej Budzyński, domagał się jednak regularnych kontaktów z synem. Janusz postanowił zabrać rodzinę do Stanów. Andrzej zagroził, że jeśli to zrobi, Piotrek dowie się prawdy. Dzięki działaniom matki Andrzeja, Edyta i Janusz przeprowadzili się nie do Stanów, tylko do Krakowa, aby Andrzej mógł widywać się z synem.

Janusz i Edyta zdecydowali się jednak wyjechać za granicę. Andrzej postanowił, że Piotrek nigdy nie dowie się kto jest jego ojcem. 

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki