Fandom

M jak miłość Wiki

Hanna Smine

382strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij
Hanna Smine
Hanna Smine na zdjęciu.png
Płeć Kobieta
Urodziny 1922
Śmierć 1978 r.
Rodzina Maria Mostowiak (matka; nie żyje)
Teodor Mostowiak (ojciec; nie żyje)
Lucjan Mostowiak (brat)
Jan (dziadek; nie żyje)
Felicja (babcia nie żyje)
Jane Bufford (wnuczka)
Poza sceną

Hanna Smine, z domu Mostowiak, to fikcyjna postać, bohaterka serialu M jak miłość.

Biografia Edytuj

Hanna była córką Marii i Teodora Mostowiaków. Miała brata Lucjana, którzy darzył ją wielką miłością. W Stanach Zjednoczonych została babcią Jane Bufford.

Przeszłość Edytuj

Hanna zaginęła podczas II wojny światowej. Została wywieziona do Niemiec i słuch po niej zaginął. Po wojnie rodzina bezskutecznie próbowała ją odszukać z pomocą Polskiego Czerwonego Krzyża. W końcu kobieta została uznana za zmarłą.

Fabuła Edytuj

W 2013 roku okazało się, że Hanna przeżyła wojnę, a po jej zakończeniu, wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych. Nigdy nie wróciła do Polski, gdyż otrzymała fałszywą informację o tym, że cała jej rodzina została rozstrzelona podczas wojny. W Ameryce wyszła za mąż i miała córkę. 

Hanna zmarła w 1978 roku. W 2013 roku, wnuczka Hanny, Jane Buford, która została jej spadkobierczynią, przyjechała do Polski by domagać się swoich praw do majątku Mostowiaków.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki