Fandom

M jak miłość Wiki

Dariusz Wożniak

382strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarz1 Udostępnij
Dariusz Wożniak
Dariusz Woźniak.png
Płeć Mężczyzna
Śmierć 2014
Zawód Kierowca tira
Poza sceną
Ostatni odcinek Odcinek 1015
Aktor Paweł Ferens

Dariusz Woźniak to fikcyjna postać, bohater serialu M jak miłość.

Fabuła Edytuj

Pewnego razu, gdy Jane Bufford szuka autostopu, aby dotrzeć do Grabiny, zatrzymuje się Darek, który jechał tirem. Zmęczona dziewczyna zasypia, a Dariusz zamierza ją zgwałcić. Na szczęście Jance udaje się uciec i składa na policję zawiadomienie o popełnienie przestępstwa.

Paweł Zduński na własną rękę prowadzi śledztwo robiąc zdjęcia kierowcom tirów. Kolega Dariusza ostrzega go, że ten także został sfotografowany. Woźniak włamuje się w nocy do Bistro za Rogiem.

Janka postanawia samemu wymierzyć sprawiedliwość i w nielegalny sposób zdobywa broń. Dowiaduje się, że mężczyzna ukrywa się w Białobrzegach, nad Zalewem Zegrzyńskim. Nie jest na tyle silna psychicznie, aby strzelić. Po małej przepychance Dariusz wpada do wody i umiera. Zdesperowana Janka ucieka z miejsca zdarzenia.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki