FANDOM


Alicja Zduńska
Ala.png
Płeć Kobieta
Urodziny 1984
Rodzina Olga (siostra)
Barbara Domańska (córka)

Paweł Zduński (mąż)
Jurek Domański (były mąż)

Zawód Właścicielka sklepu z różnościami
Poza sceną
Aktor Olga Frycz

Alicja "Ala" Zduńska to fikcyjna postać, bohaterka serialu M jak miłość.

Biografia Edytuj

Ala jest matką Basi Przed laty wyszła za mąż za Jurka Domańskiego. Mężczyzna tuż po ślubie i narodzinach Basi, zostawił rodzinę i wyjechał do Hiszpanii. Ala obecnie jest żoną Pawła Zduńskiego Ala samotnie wychowywała córkę. Często wyjeżdżała za granicę w celach służbowych, zostawiając Basię pod opieką swojej siostry, Olgi

Basia, która nie słuchała się ciotki Olgi, pod nieobecność Ali, zaprzyjażniła się z Pawłem Zduńskim, właścicielem bistro, znajdującego się w pobliżu mieszkania matki. Gdy Ala wróciła do Polski, oskarżyła Pawła o złe zamiary wobec córki. Szybko jednak się z nim zaprzyjażniła. Basia zaczęła traktować Pawła jak ojca i pragnęła, aby jej matka się z nim związała. W końcu dopięła swego i między Alą oraz Pawłem narodziło się uczucie. Ala i Basia zamieszkały w mieszkaniu Zduńskiego. Następnie Ala i Paweł wzięli ślub.

Wkrótce w życiu Ali pojawił się Jurek, jej były mąż i ojciec Basi. Mężczyzna zarządał regularnego widywania się z córką.

Filmy Edytuj

Rozpocznij dyskusję Dyskusje o artykule Alicja Zduńska

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki