Fandom

M jak miłość Wiki

Alicja Zduńska

382strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Komentarze0 Udostępnij
Alicja Zduńska
Ala.png
Płeć Kobieta
Urodziny 1984
Rodzina Olga (siostra)
Barbara Domańska (córka)

Paweł Zduński (mąż)
Jurek Domański (były mąż)

Zawód Właścicielka sklepu z różnościami
Poza sceną
Aktor Olga Frycz

Alicja "Ala" Zduńska to fikcyjna postać, bohaterka serialu M jak miłość.

Biografia Edytuj

Ala jest matką Basi Przed laty wyszła za mąż za Jurka Domańskiego. Mężczyzna tuż po ślubie i narodzinach Basi, zostawił rodzinę i wyjechał do Hiszpanii. Ala obecnie jest żoną Pawła Zduńskiego Ala samotnie wychowywała córkę. Często wyjeżdżała za granicę w celach służbowych, zostawiając Basię pod opieką swojej siostry, Olgi

Basia, która nie słuchała się ciotki Olgi, pod nieobecność Ali, zaprzyjażniła się z Pawłem Zduńskim, właścicielem bistro, znajdującego się w pobliżu mieszkania matki. Gdy Ala wróciła do Polski, oskarżyła Pawła o złe zamiary wobec córki. Szybko jednak się z nim zaprzyjażniła. Basia zaczęła traktować Pawła jak ojca i pragnęła, aby jej matka się z nim związała. W końcu dopięła swego i między Alą oraz Pawłem narodziło się uczucie. Ala i Basia zamieszkały w mieszkaniu Zduńskiego. Następnie Ala i Paweł wzięli ślub.

Wkrótce w życiu Ali pojawił się Jurek, jej były mąż i ojciec Basi. Mężczyzna zarządał regularnego widywania się z córką.

Filmy Edytuj

Rozpocznij dyskusję Dyskusje o artykule Alicja Zduńska

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki